X
Instagram ve Facebook’tan Bayraktar’ın paylaşımına sansür!

Instagram ve Facebook’tan Bayraktar’ın paylaşımına sansür!

ABONE OL
Mayıs 12, 2021 09:34
Instagram ve Facebook’tan Bayraktar’ın paylaşımına sansür!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Instagram ve Facebook, Baykar Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar’ın Mescid-i Aksa paylaşımını kaldırdı. Bayraktar, Filistin’e destek mesajını kaldıran Instagram’a tepki gösterdi.

“İKİYÜZLÜLÜĞÜNÜZ BATSIN”

Twitter hesabından açıklama yapan Selçuk Bayraktar, ”Instagram aşağıdaki paylaşımımı “nefret söylemi” diyerek kaldırmış. Çocukları, sivilleri katletmek, mabedleri yakıp izlerken şarkılar eşliğinde dans etmek nefrettir, vahşettir, katliamdır. Sizin fikir özgürlüğü, insan hakları diyen ikiyüzlülüğünüz batsın!” ifadelerini kullandı.

Daha sonra bir tweet daha atan Bayraktar, “Facebook da bu ikiyüzlü sansür ve kara propagandanın araçlarından. Birçok kez denememe rağmen aynı videoyu yüklemeye bile müsaade etmedi.” ifadelerine yer verdi.

Instagram aşağıdaki paylaşımımı “nefret söylemi” diyerek kaldırmış.

Çoçukları, sivilleri katletmek, mabedleri yakıp izlerken şarkılar eşliğinde dans etmek nefrettir, vahşettir, katliamdır.

Sizin fikir özgürlüğü, insan hakları diyen ikiyüzlülüğünüz batsın!#AksadaZülumVarhttps://t.co/YLBRVuPc7vpic.twitter.com/Czd1RX7dlP

İsrail: Irkçı faşist terör devleti

Dünyanın başka neresinde, gündüz 16 çocuğu bombalarla katledip, gecesinde kutsal bir mabedin alevler içinde yanmasına dans edilir?

Bu yaktığınız ateş ancak size döner

Allah adildir, mutlak hüküm sahibidir.#AksadaBaskınVar#AlAqsaUnderAttackpic.twitter.com/aXgbOkA8ZY

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk